نتایج جستجو برای عبارت :

* عشق افسونگر تو *

دانلود رمان افسونگر
از این پس شما دوستان می توانید رمان های جدیدتری را از وبلاگ رمان فا تهیه کنید

خلاصه داستان کتاب رمان افسونگر:آب دهنم رو تند تند قورت من دادم اما این
بغض لعنتی دست از سر گلو بیچاره ام برداره … من موندم چرا خسته نمی ش!
همینطور هر شب صبح تا شب و هر شب تا صبح در گلوی من جا خوش! می دونی من
بیشتر از این حرف می زنم که میتونی بمیری ولی بازم از رو نرو … صدای بلند
بلند شد: – امیلی … مردی؟ سریع
خم شدم و در درب کابینت افتادم و باز افتاد
رمان افسونگر
دانلود رمان عاشقانه افسونگر اثر هما پور اصفهانی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا نسخه اصلی با ویرایش جدید و لینک مستقیم
رمان درباره دختری به نام افسون است که برادری بدجنس ( فرومایه و پست ) دارد که خیلی افسون را اذیت میکند،اما یک روز با پسری به نام دنیل آشنا میشود و عاشق هم میشوند اما بخاطر برادر افسون ماجرا را فاش نمیکنند و افسون میرود و نزد دنیل زندگی میکند تا اینکه ...
خلاصه رمان افسونگر
لوکیشن این رمان لندنه و دلیلش هم این
تمام مدت وقتم رو تلف کردم. اگه هاگوارتز درس خونده بودم الان می‌تونستم هوای ملس بارون خورده‌ی دلچسبی که اون بیرون درجریانه رو بریزم توی شیشه. هر وقت دلم گرفت بازش کنم پخش بشه تو هوا، بچرخه لای موهام بره توی ریه‌ها. اما خب چه کنم که ماگلم! فقط روم اسم افسونگر گذاشتن که دلم نشکنه! حقیقت این هست که هیچ وقتی توی یازده سالگیم جغدا سمت خونه‌ی ما دعوتنامه مدرسه رو نیوردن. آه! توی بزرگسالی ممکنه بیارن؟
آنروز که دیدم من سیمای ترادرراهعاشق شدم ومجنون ازعشق شدم آگاهمن مست نگاه تو، چشمم به طواف تودیدم چو سراپایت آنگاه کشیدم آهدرکوی تو گم گشتم دیوانه خم گشتمآنگه که نهادم من ازعشق قدم درراهتوبودی ومن اما مهجور زیکدیگرمن غمزده ازهجران دلداده وخاطرخواهازتونتوانم گفت افسانه افسونگردلداده شیدا و دلباخته ی ناگاهدرقلب توحس کردم غوغای شعف گونهوقتی که نگاه من باچشم توشدهمراهمجنون توام بنگر احساس وکلامم رایک بوسه بده من را بنمای سخن کوتاه
من سراپا خیالِ او شده‌ام
در جنون تو رفته‌ام از خویش
شعر و فریاد و آرزو شده‌ام....
#فروغ_فرخراد
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 1280×866]
مشاهده مطلب در کانال
سریال “Siren” ما را به درون شهری به نام “بریستول کوو” می‌برد، شهری که بیشتر برای افسانه‌هایی شناخته می‌شود که می‌گوید این شهر زمانی خانه پریان دریایی بوده است. هنگامی که دختری مرموز وارد شهر می‌شود، تمام این فرهنگ‌های عامه رنگ واقعیت و حقیقی به خود م…برای دانلود سریال به ادامه ی مطلب بروید.
ادامه مطلب
میرسی آرام با نسیم صبابا چشمان سیاه گیسوان رها

عشق افسونگر روح شعله وریمی آیی که مرا با خودت ببری

روح مشترکیم یارا در دو بدنمن لبهای توام تو ترانه ی من

ما دو سار غریب جایی در قفسیمهم پیمان شده ایم تا ب هم برسیم

دو فنجان عشق باران بارانسکوت شب ایوان ایوان

دل عاشق لرزان لرزان

ب هم نزدیک شدیم آرام  
چراغان کرد خانه را عشق

گلی رویید بهار آمدگلستان کرد خانه را عشق

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا
عرض سلام و ادب
در این پست قصد داریم تمامی مزایا و معایب استفاده روزانه از شکلات تلخ رو بررسی کرده و با مزایای افسونگر این شکلات پر طرفدار آشنا شویم ، در پایان این مقاله نیز شما میتوانید در صورت تمایل مطالب و تصاویر این پست را در قالب یک فایل PDF دانلود کنید تا برای مطالعه آفلاین نیز مشکلی نداشته باشید. در ادامه مطلب همراه دکتر ویزیت باشید.
ادامه مطلب
موضوع رمان افسونگر: عاشقانه ، هیجانی ، کل کلی نویسنده رمان: هما پور اصفهانی تعداد صفحات رمان: ۵۵۵ صفحه
خلاصه: تائیس افسونگری که با افسون خودش اسکندر را مجبور کرد پرسپولیس را به آتش بکشد و من عاشق من هستم که روح را به آتش می کشد … یکی پس از دیگری … افسون نخواست فسونگر باشد … افسونگرش را انجام داد .. .
ادامه مطلب
دل گمراه من چه خواهد کرد با بهاری که میرسد از راه ؟ یا نیازی که رنگ میگیرد درتن شاخه های خشک و سیاه ؟ دل گمراه من چه خواهد کرد ؟ با نسیمی که میترواد از آن بوی عشق کبوتر وحشی نفس عطرهای سرگردان؟ لب من از ترانه میسوزد سینه ام عاشقانه میسوزد پوستم میشکافد از هیجان پیکرم از جوانه میسوزد هر زمان موج میزنم در خویش می روم میروم به جایی دور بوته گر گرفته خورشید سر راهم نشسته در تب نور من ز شرم شکوفه لبریزم یار من کیست ای بهار سپید ؟ گر نبوسد در این بهار
جادوگر یا افسونگر کسی است که جادو می‌کند. باور به سحر و جادو و اینکه کسانی توان استفاده از انواع خاصی از قدرت فوق‌العاده دارند در بسیاری از فرهنگ‌ها در سراسر جهان از دیرباز تا به امروز یافت می‌شود و در پی آن پیروی یا نفرت از جادوگران نیز همواره وجود داشته‌است.

سردرگمی بسیاری در تعریف و شناخت جادوگران در زمینه‌های تاریخی، انسان‌شناسی، مذهبی و اساطیری مختلف وجود دارد. اعتقاد به جادوگری معمولاً به عنوان نوعی ایدئولوژی فرهنگی تلقی می‌ش
جادوگر یا افسونگر کسی است که جادو می‌کند. باور به سحر و جادو و اینکه کسانی توان استفاده از انواع خاصی از قدرت فوق‌العاده دارند در بسیاری از فرهنگ‌ها در سراسر جهان از دیرباز تا به امروز یافت می‌شود و در پی آن پیروی یا نفرت از جادوگران نیز همواره وجود داشته‌است.

سردرگمی بسیاری در تعریف و شناخت جادوگران در زمینه‌های تاریخی، انسان‌شناسی، مذهبی و اساطیری مختلف وجود دارد. اعتقاد به جادوگری معمولاً به عنوان نوعی ایدئولوژی فرهنگی تلقی می‌ش
پرندگان شکاری و رهایی فانتزی یک هارلی کویین تنها می تواند ادعا بهتر بودن از هم گونه خودش یعنی جوخه انتحار را داشته باشد. بسیاری از فیلم ها شما را می خنداند، اما یک کمدی خوب بیش از این خنداندن ساده است. آن کمدی خوب است که داستانی دارد که می توانید آن را دنبال کنید و شخصیت هایی که می خواهید به آنها اهمیت دهید. اگر فیلمی کمدی اکشن بود، باید به مبارزات اکشن و پاورقی های رفاقتی بین شخصیت ها نیز توجه داشته باشید. فیلم جوخه انتحار شخصیت های جالب و گاه
من مردِ مادرم
تا همین دیروز پسر بودم
و حالا مادرم
با حفظ سمت ، شدم
امروز مردِ مادرم
چون بیوه ای شبیه تصویر سینمایی یک حماسه
در غاری افسونگر به تنهایی
اسطوره ی آینده زاییدم
مردِ مادر شدم
همینقدر افسانه
و چیست این اگر این نیست؟
که به مدت معلوم مادرم درد کشیدم
آدمی دیگر زاییدم
از ظاهرم معلوم بود و حالا دو نفریم
و اولی آیا هنوز زنده است؟
چیستم این اگر مردِ مادر نیستم؟
که هرچه اولی ام بد باشد اگر بمیرد خواهم گریست
مردِ مادر شدم
همینقدر جدی ، چندش
نام : ریحانا ربل فلوررائحه : گرم و شیریننوع ادکلن : ادو پرفیوم حجم : 100میل
عطر ادکلن ریحانا ربل فلور-Rihanna Reb’l Fleur عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ریحانا ربل فلور-Rihanna Reb’l Fleur عطری است زنانه و شیک که توسط Caroline Sabas و Marypierre Julien  خلق شد ، محصولی کاملا اغواکننده و به یاد ماندنی است و با رایحه ی جادویی خود نمادی از زندگی فعلی ریحانا در شهر نیویرک بوده و بسیار خاص ، شهوانی  و فریبنده می باشد . بطری آن جذاب و م
هزار دره مثل یک مخمل سبز با طراوت و زیباست

ترکمن صحرا محدوده‌ای عجیب است. جنگل و دریا، کوه و بیابان را یکجا دارد. بیهوده نیست  که ایران کوچک نامیده می‌شود. هزار دره و قبرستان خالد نبی یکی از  دیدنی‌های مهم این محدوده از ایران است که در کنار مردمان ترکمن صحرا، اسب و  موسیقی دلربای عشایری گردشگران زیادی را به سوی خود می‌کشاند. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا با هم به ترکمن صحرا و هزار دره اعجاب انگیزش سفر کنیم.
هزار دره کجاست؟
هزار دره

نام سریال:Sirenژانر: درام ، فانتزیسازندگان:Emily Whitesellستارگان:Eline Powell, Fola Evans-Akingbola, Sibongile Mlamboسالهای پخش: ۲۰۱۸امتیاز: ۷٫۴ از ۱۰شبکه پخش کننده: FreeFormپخش: (۶۰ دقیقه)وضعیت: در حال پخشکیفیت:WEB-DL – HDTVاطلاعات بیشتر: کلیک کنیدخلاصه داستان: سریال “افسونگر” ما را به درون شهری به نام “بریستول کوو” می‌برد، شهری که بیشتر برای افسانه‌هایی شناخته می‌شود که می‌گوید این شهر زمانی خانه پریان دریایی بوده است. هنگامی که دختری مرموز وارد شهر می‌شود، تمام این فره

نام سریال:Sirenژانر: درام ، فانتزیسازندگان:Emily Whitesellستارگان:Eline Powell, Fola Evans-Akingbola, Sibongile Mlamboسالهای پخش: ۲۰۱۸امتیاز: ۷٫۴ از ۱۰شبکه پخش کننده: FreeFormپخش: (۶۰ دقیقه)وضعیت: در حال پخشکیفیت:WEB-DL – HDTVاطلاعات بیشتر: کلیک کنیدخلاصه داستان: سریال “افسونگر” ما را به درون شهری به نام “بریستول کوو” می‌برد، شهری که بیشتر برای افسانه‌هایی شناخته می‌شود که می‌گوید این شهر زمانی خانه پریان دریایی بوده است. هنگامی که دختری مرموز وارد شهر می‌شود، تمام این فره
معشوق پاییزی من، سلام!
حال که این نامه را می‌خوانی من احتمالا در اتاقِ کار کوچکم، در کلبه‌ای زمستانی وسطِ آنگلبرگ، روی صندلی راحتی‌ام لم‌ داده‌ام، به تو فکر می‌کنم و برای صدمین بار "آیدای بی‌شاملو"یم را می‌خوانم و با تک‌تکِ جملاتش جنبش زندگی را در شریان‌هایم احساس می‌کنم!
راستی امروز چند شنبه است؟ ما حالا در کدام ورق تاریخ ایستاده‌ایم؟ چند تار موی سیاهِ یادگار روزهای جوانی بر سرمان باقی مانده؟ چند زمستان از نوشتن این نامه سپری شده ت
از گردشگری سیاه چیزی می‌دانید؟ گردشگری سیاه چیزی شبیه ژانر وحشت در سینماست. هیجان انگیز است و آدرنالین خون را بالا می‌برد.
شهر باستانی پمپئی در ایتالیا یکی از دیدنی‌های مهم این کشور به شمار می‌رود. شهری که به خاطر فوران یک آتشفشان عصبانی، در تاریخ ابدی شد و اکنون به یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری دنیا تبدیل شده است. با مجله گردشگری پیام دلتا همراه باشید تا این بار به ایتالیا سفر کنیم و با هم داستان شهر پمپئی را که بر اثر فوران آتشفشا
وقتی فکر میکنی حتما یک روز باید عاشق بشوی، شبیه کسی میشوی که منتظر است عزیزی از راه برسد و زنگ در را بزند؛ با هر صدای کوچکی از جا میپرد و گاهی حتی خیال میکند صدایی شنیده است که شبیه زنگ در است. اما هر بار در را باز میکند هیچ کس پشت در نیست؛ هرگز نبوده است!
وقتی بدانی عشق آن اتفاق شورانگیزی نیست که یک باره بیاید و آتش به جان سلولهای زندگی ات بیندازد و با معجزه ای افسونگر، پوسته خشک و رنگ و رو رفته وجودت را کنار بزند تا از تو موجودی پرستیدنی و پرستن
مجموعه میدان تاریخی امیرچخماق یزد در فهرست میراث ملی به ثبت رسیده است.

میدان امیر چخماق یکی از اصلی‌ترین جاهای دیدنی یزد به شمار میرود. این میدان مربعی شکل که  حدود 5 قرن قدمت دارد، شامل تکیه، مسجد، آب‌انبار، بازارچه، حمام و زورخانه  است. هر کدام از اجزای میدان به تنهایی در فهرست میراث ملی به ثبت  رسیده‌اند. همچنین کل مجموعه نیز به ثبت ملی درآمده است. بنگاه شیرینی‌سازی  حاج خلیفه علی رهبر و شرکا نیز که برندی جهانی در زمینه تولید شیرینی
مسجد
نصیر الملک یکی از زیباترین مسجدهای ایران که توسط میرزا حسن علی خان معروف به
نصیر الملک ساخته شده است. معمار این مسجد زیبا و بی نظیر حاج محمد حسن معمار بود. ساخت مسجد نصیرالملک
12 سال به طول انجامید. با گذشت 150سال از ساخت مسجد نصیرالملک هنوز
هم برای عبادت مردم مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی ها و جلوه منحصر به
فرد آن
با جلوه هایش دل از هر کسی می برد. مسجد نصیرالملک با کاشیکاری های زیبا و
رنگارنگش که بیشتر رنگ صورنتی در آن به کار برده شده ب
این معرفی کتاب، پست اینستاگرامی شهیده نجمه هارونی بوده:
بسم الله الرحمن الرحیم#معرفی_کتاب از بچگی علاقه شدیدی به مطالعه کردن داشتم...از وقتی به قول قدیمیا سواد دار شدم تو هر مکانی هر چیزی که دستم میومد اعم از روزنامه ، مجله ، کتاب ، بروشور ، تبلیغ و... رو میخوندم.... تو دوره نوجوونی بشششدت میزان مطالعه ام بالا رفت علاوه بر این موضوعات نیز متنوع تر شد روانشناسی ، علمی ، رمان.... بخصوص رمان ...انقدر میخوندم که همه شاکی میشدن....تقریبا ۷۰٪ کتابای مودب

دریافت فیبر کافی
نوشیدن آب کافی
تغییر در سبک زندگی
استفاده از گیاهان دارویی
حمام سیتز

بیماری بواسیر یا همان بیماری هموروئید، در اثر آسیب عروق مقعدی و گشاد شدن این عروق ایجاد می شود. بواسیر بیماری شایعی است که احتمال بروز آن در هر سنی وجود دارد، ولی اغلب کهن سالان را به خود درگیر می نماید.
بیماری بواسیر بسته به نوع عروق درگیر به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شود، از طرفی بواسیر داخلی  بسته به شدت بیماری به چهار درجه مختلف تقسیم می شود.
امروزه سفر فقط در جنگل و دریا خلاصه نمی شود کویر از زیباترین منطاق گردشگری در ایران محسوب می شود. حس کنجکاوی ، ماجراجویی و تنوع طلبی گردشگران را برای سفر به کویر ترغیب میکند.
کویر مرنجاب از زیباترین نقاط کویری ایران است که در نزدیکی شهر تهران و حوالی کاشان در استان اصفهان قرار گرفته است. فاصله کم کویر مرنجاب از تهران سبب شده تا آمار سفر به کویر مرنجاب نسبت به سایر کویر ها در ایران افزایش چشمگیری داشته باشد.
روایات تاریخی بیانگر آن است که نام
چگونه درد هموروئید را کاهش دهیم؟
هموروئید چیست؟
در این مقاله ما شما را با ماهیت هموروئید و راه های کاهش درد هموروئید آشنا خواهیم کرد. هموروئید ها رگهای متورمی دارند که در خارج و یا در داخل مقعد یافت می شوند. بواسیر می تواند به علت رژیم غذایی نامناسب، فشار زیادی بر لگن، رگ های مقعدی، اسهال، یبوست و همچنین زور زدن در هنگام دفع مدفوع  باشد.
نکته: یبوست عوارض جانبی بسیاری از داروهای بدون نسخه و تجویز است.
بنابراین با یک پزشک متخصص در مورد هر نوع د
اهالی می‎گویند در ریگ جن، بهشتی وجود دارد که به چشم دیدنی نیست و تو باید به دل کویر بزنی تا به آن دست یابی. جایی که اگر از چنگال مرگ جستی، ثروتمند خواهی شد.

از دیرباز داستان‎های عظیم و حیرت‎آوری درباره مثلث برمودا شنیده‎ایم، نقطه‎ای از کره زمین که بی‎محابا هرچیز از هوا و زمین و آب و زیر‎ آب‎هایش می‎گذرد، می‎بلعد و هرگز نمی‎دانیم کجا رفتند و چه شدند. حتی اثری از آثارشان هم نمی‎یابیم. این‎که چه می‎شود و کجا می‎رود و چه ‎و چه، هنوز جا
فتوکلیپ نیماییِ طنز کرونایی «هم‌وطن! مغز را باید شست!» در وبگاه آپارات
نوبهارآمده باشید وُقوف، کون‌گشادی موقوف!
پیش‌از‌همه، امیدوارم پوزش‌پذیر بی‌پرده‌گویی‌ام باشید و ازآن رنجیده‌خاطر نشوید.
روزهای پرجوش‌وخروشِ اسفند 98 را با در خانه‌ماندن به‌نوبهار 99 بخیه زده‌ایم و اکنون که قرار است دست‌کم تا پایان فروردینِ افسونگر هم در خانه‌هایمان بمانیم، باید کیف‌مان ازهرجهت کوک باشد.
هرچند کرونا، طبعی سردپسند دارد و مجبورمان می‌کند با خ
خیابان های مسکو

اگر در سفر به روسیه بخواهید تجربه‌ای بسیار متفاوت را رقم بزنید، باید حتماً با پای پیاده در خیابان‌های معروف شهرهایش گردش کنید.
برای آنکه دنیای افسونگر و جادویی گذشته مسکو را در کنار قسمت‌های پیشرفته‌اش تجربه کنید، باید با چشم خود و با پیاد‌ه‌روی در خیابان‌های معروفش با روح حاکم بر آن آشنا شوید. پیشنهاد می‌کنیم از خیابان‌های حوالی جاذبه‌های معروف مرکز شهر شروع کنید و خاطراتی تکرار نشدنی را برای خود بسازید. برای آشنا
پارک بیکن هیل کانادا

پارک بیکن هیل یکی از جاذبه‌های رایگان و عالی شهر ویکتوریا می باشد.
پارک بیکن هیل در شهر ویکتوریا در کانادا، با باغ‌هایی دل انگیز، پل‌ها، مسیرهای پیاده‌روی و گونه‌های مختلف پرندگان و حیوانات، یک بهشت واقعی برای عاشقان طبیعت به حساب می‌آید. شهر ویکتوریا که سال‌ها به نام «شهر باغ‌ها» شناخته می‌شد، با آب و هوای معتدلی که دارد، باغبانی را تبدیل به امری ممکن در کل سال کرده که همین موضوع باعث ظهور باغ‌هایی زیبا و افسو
دانلود فیلم سینمایی افزونگر شرور Maleficent: Mistress of Evil 2019

خلاصه فیلم :افسونگر شرور و دخترخوانده‌اش آرورا به دنبال روابط پیچیده‌ی خانوادگی که آن دو را به هم مرتبط می‌کند، می‌گردند. اما متحدان غیرقابل پیش‌بینی و نیروهای جدید تاریکی آن‌ها را به جهت‌های مختلف می‌کشانند و…

نام فیلم : افسون‌گر شرور: سردسته اهریمنان ، Maleficent: Mistress of Evil 2019
ژانر : ماجراجویی، خانوادگی، فانتزی
انتشار : ۲۰۱۹
زبان : انگلیسی
مدت : ۱۱۸ دقیقه
زیرنویس فارسی : دارد
ک
اگر شما هم از طرفداران عطر و ادکلن هستید، حتما برند محبوب و معروف کلوین کلاین را می شناسید. این برند با نام اختصاری c.k شناخته می شود که یکی از برندهای محبوب و برتر در دنیا است که از سال 1960 در زمینه مد، لباسریال اکسسوری و عطر فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز بهترین ها را ارمغان آورده اند. خانم های خوش سلیقه حتما عطرهای کلوین کلاین را به خوبی می شناسند. مخصوصا عطر ایفوریا که یکی از خوشبو ترین و ماندگاری ترین محصولات کلوین کلاین می باشد. ا
شماره پروانه سیب سلامت: 35/11659از نظر طب سنتی روغن فندق طبیعت گرم و خشک دارد. از این روغن مفید در ایران باستان سرمه تهیه می کردند و بر این باور بودند که بهترین تقویت کننده برای بینایی چشم می باشد. با الهام از روش های قدیمی طب سنتی ایران روغن فندق با روش کلدپرس و عاری از هر گونه افزودنی و یا نگهدارنده های شیمیایی تهییه شده است.میوه فندق غنی از روغن است. 60 تا 70 درصد فندق از روغن تشکیل شده است. این روغن دارای انواع ویتامین مانند ویتامین A، E و ویتامین‌

هتل های اقتصادی بروکسل

برای کسانی که قصد سفر به بروکسل را دارند اما می‌خواهند در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند خبر خوبی داریم.
اگر می‌خواهید در زمان اقامت در مقصد بعدی اروپایی خود کمی در هزینه‌های صرفه جویی کنید، ولی خیلی به هاستل یا گرفتن خوابگاه‌های اشتراکی با غریبه‌هایی که خر و پف می‌کنند علاقه‌ای ندارید، بروکسل هتل‌های ارزشمندی دارد که شما را متحمل هزینه کمتری می‌کنند و البته معادل کاهش راحتی و رضایت شما نیستند! در نظر داشته باشی
فروش عمده روغن فندق،قیمت روغن فندق

شماره پروانه سیب سلامت: 35/11659از نظر طب سنتی روغن فندق طبیعت گرم و خشک دارد. از این روغن مفید در ایران باستان سرمه تهیه می کردند و بر این باور بودند که بهترین تقویت کننده برای بینایی چشم می باشد. با الهام از روش های قدیمی طب سنتی ایران روغن فندق با روش کلدپرس و عاری از هر گونه افزودنی و یا نگهدارنده های شیمیایی تهییه شده است.میوه فندق غنی از روغن است. 60 تا 70 درصد فندق از روغن تشکیل شده است. این روغن دارای انواع و

شماره پروانه سیب سلامت: 35/11659از نظر طب سنتی روغن فندق طبیعت گرم و خشک دارد. از این روغن مفید در ایران باستان سرمه تهیه می کردند و بر این باور بودند که بهترین تقویت کننده برای بینایی چشم می باشد. با الهام از روش های قدیمی طب سنتی ایران روغن فندق با روش کلدپرس و عاری از هر گونه افزودنی و یا نگهدارنده های شیمیایی تهییه شده است.میوه فندق غنی از روغن است. 60 تا 70 درصد فندق از روغن تشکیل شده است. این روغن دارای انواع و

لوکس ترین هتل های ونکوور

اگر می‌خواهید در طی سفرتان به ونکوور در مرکز شهر اقامت داشته باشید، این راهنما شما را با بهترین گزینه‌هایی که پیش رو دارید آشنا خواهد کرد.
بهترین هتل‌های مرکز شهر ونکوور کانادا، به بازدیدکنندگان چیزی بیش از اقامت شیک و راحت را عرضه می‌کنند. جدای از نزدیکی آن‌ها به جاذبه‌های برتر شهر و جذاب‌ترین محله‌ها، برخی از هتل‌های زیر شما را با آشپزی، هنر، تاریخ و فرهنگ بومی هم آشنا می‌کنند. در این فهرست ۹ گزینه برتر از
تونل کندوان معروف‌ترین تونل جاده چالوس است. این تونل که حدود کمتر از 2 کیلومتر طول دارد، طی 3 سال ساخته شد.

جاده چالوس هم فال است و هم تماشا. در واقع جاده چالوس فقط یک جاده نیست! خودش جاذبه گردشگری به شمار می‌رود. خیلی‌ها بدون اینکه بخواهند از طریق این جاده به مقصد خاصی برسند، واردش می‌شوند و حسابی خوش می‌گذرانند. جاده چالوس، این افسونگر پیچ در پیچ، یکی از 10 جاده توریستی جذاب دنیا است. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا سری به جاده 59 بز

دم غروبی دست "خود" را گرفتم تا با هم به بالای پشت‌بام برویم. دیدم آخر سال است و من هم که اهل قهر و این حرف‌ها نیستم؛ بهترین فرصت است تا از دلش دربیاورم. فکر کردم شاید ناز و ادا دربیاورد، اما نه خوشبختانه پُرروتر از این حرف‌هاست و به محض اینکه گفتم قصد دارم همین یک‌بار به غار تنهایی‌ام -که همان پشت‌بام است- راهت دهم مثل دیوانه‌ها از جایش جهید و در کسری از ثانیه آماده شد و با نیش بازش که البته این‌بار کمی بانمکش کرده بود، پشت سرم راه افتاد.
یکی از جاذبه‎های بی‎نظیر جزیره آشوراده در حوزه گردشگری، وجود گونه‎های مختلفی از پرندگان بومی و مهاجر است.

اینجا آشوراده است. جایی که امروز داغ‎ترین موضوع بین حامیان محیط زیست است. حامیان جزیره آشوراده که تمام تلاش‎شان را برای تغییر دادن کاربری آشوراده می‎کنند تا نام آن گردشگاه باشد نه شکارگاه. چراکه بسیاری از شکارچیان که در زمان مهاجرت پرندگان در این جزیره زیبا کمین کرده و این بهشت زیبا را برای نه تنها پرندگان بلکه، ماهیان خاویا
فکرش را بکنید به جای اینکه در پلاژها وقت بگذارانید به یک غار نوردی 40 متری بروید

باز هم تابستان و سفر به ترکیه. شهرهای متنوعی که معمولاً شلوغ‌ترین صف بلیط را با حجم بالای مسافران، به خود اختصاص داده‌اند. آنتالیا در این شهرها گل مجلس است. و امروز در صفحه گردشگری مجله دلتا می‌خواهیم به یکی از زیبایی‌های این شهر بپردازیم.
به آبشارهای دودن، که یکی از جاذبه‎های طبیعی و بسیار زیبای آنتالیا به شمار می‌رود.

برای اینکه در سفر به انتالیا 
بعد از مناره هند در شهر دهلی‌نو، برج جام، نمایان گر معماری مناره‌های کهن، در رتبه‌ی دوم بلندترین برج خشتی جهان قرار دارد.

دیاری را امروز می‌گردیم که آداب‌ورسوم و تمدنش، فرهنگش و زبانش با کشور عزیزمان ایران اشتراکات زیادی دارد اما کمتر به جاذبه‌های گردشگری‌اش توجه می‌شود. حتی منار جام که دومین منار خشتی بلند وکهنسال‌ترین برج آجری باقی مانده در جهان است.

به کشور دوست و مسلمان هم‌جوار، افغانستان می‌رویم؛ به یکی از کوهستان‌ها
پسته، دانه‌ای روغنی و پرفایده و سوغاتی لذیذ است. چه کسی را در دنیا می‌توانید بیابید که شروع به خوردن پسته کند و تا کاسه تمام نشده، دست بکشد؟

این روزها فصل سفر است و هرگاه به سفری رفته‌ایم برای دوستان و آشنایانمان و به طور خاص کسانی که در خارج از مرزها ساکنند، سوغاتی از ایرانمان همراه برده‌ایم.
شما برای عزیزان‎تان چه می‌برید؟ چه چیزی باید ببرید که نتوانند در سرزمینی که ساکن هستند، بیابند؟
در مقاله اختصاصی دلتا، که در بخش گردشگری تهیه
فکرش را بکنید بعد از دو روز اقامت همه متوجه خواهند شد که شما بانویی جسور هستید اما تنها در سفرید.

چندی‌است تنها سفر کردن به ایران هم سرایت کرده و زنان زیادی با یک کوله پشتی نه تنها ایران بلکه جهان را می‌گردند. سفر تنهایی باعث افزایش اعتماد به نفس و تاثیرات مثبت در زندگی خواهد شد. درصفحه گردشگری مجله دلتا امروز برای خانم‌هایی که قصد دارند اولین سفر تنهایی خود را تجربه کنند، پیشنهاداتی داریم. اما پیش ار هر چیز نکته مهم اینکه: جی پی اس گوش
در همه شهرهای ترکیه می‎توانید در یکی از  به‌یاد‌ماندنی‌ترین فعالیت‌ها، یعنی حمام کردن به سبک ترکی، شرکت کنید.

استانبول ترکیه، شهری تاریخی-ساحلی و خوش آب‌وهوا است و با آن جاذبه‌های گردشگری و مکان‌های زیبایی که فراهم کرده، به لحاظ جذب توریست و گردشگری بسیار از پایتخت این کشور جلو افتاده است.
اماکن دیدنی، رستوران‌های رنگارنگ، مراکز خرید، هتل‌ها و حتی خیابان‌هایی که در این شهر وجود دارند، میزبان میلیون‌ها گردشگر و مسافر در سال هس
الکی مثلاً داریم به هم آب می‎پاشیم، بیایید دل زخم‎خورده‎مان را خنک کنیم. گاهی هم به قورباغه‎ها دهن‎کجی کنیم تا یادشان نرود با این دل بی‎دروپیکر چه کرده‎اند!

آخر نفهمیدیم این طبیعت افسونگر با مقاصد رنگارنگی که در دل خود دارد، چه از جان ما می‎خواهد. یک بار وسوسه‎مان می‎کند، دو بار وسوسه‎مان می‎کند، بار سوم دیگر چرا گول می‎خوریم. فکر کنم عمدی‎است. اصلاً به عمد دل‎مان پاپیچ‎مان می‎شود تا راهی سفر شویم؛ بترکد این دل‎مان که بس ما را
جاده نظامی قائمشهر یکی از دیدنی های کمتر شناخته شده شمال ایران است. برای تعطیلات پیش رو، دیدن آن را فراموش نکنید.

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که مسافرت را فقط در شمال رفتن می‌دانند؟ آیا شمال را فقط در متل قو، بابلسر، رامسر و رشت خلاصه می‌کنید؟ آیا در پی جاهای دیدنی و کمتر شناخته شده در شمال کشور هستید؟ با مجله گردشگری پیام دلتا همراه باشید. می‌خواهیم به قائمشهر برویم و کمی در”جاده نظامی” اعجاب انگیز و پارک ساحلی رودخانه تِلار آن
کشور بوتان از نظر تکنولوژی چندان پیشرفته نیست. مثلا آنها تا 1999 میلادی، تلویزیون نداشتند. با این حال شاد و سرزنده‌ترین مردم جهان را دارد.

کشور بوتان را می‌شناسید؟ حق دارید اگر جواب‌تان به این سوال منفی باشد. بوتان یکی از آن کشورهایی است که ممکن است خیلی درباره آن چیزی ندانید. این کشور آسیایی، در سال 2006 به عنوان شادترین کشور دنیا انتخاب شد. می‌خواهید بدانید چرا باید به بوتان سفر کنیم؟ دل‌تان می‌خواهد با رمز و راز شادی بی‌پایان بوتان آ
شهر استراسبورگ
استراسبورگ با کلیساهای جامع سر به فلک کشیده، خانه‌های برگر وسوسه‌انگیز و ساختمان‌های مجلل لویی پانزدهم، شخصیتی قدیمی و کهن دارد.
خیابان‌های ظریف سنگفرش شده و کانال‌های آبیِ خوش‌منظر محله‌های قدیمی (در گراند ایل) بازدیدکنندگان را به اکتشاف شهر دعوت می‌کنند. به لطف موقعیت سودمند این شهر فرانسوی در تقاطع مسیرهای مهم رفت‌وآمد و تجارت در منطقه رودخانه راین، استراسبورگ در طی ۲۰۰۰ سال تاریخش به کامیابی و موفقیت‌های زیادی
مریدا مرکز یوکاتان، بسیاری از افسون و زیباییِ دوره مستعمراتی خود را حفظ کرده است.
این منطقه قرن‌ها مرکز منسوجات و محلی با روابط قوی تجاری با اروپا (به ویژه فرانسه) محسوب می‌شده و به خاطر لباس سفیدی که مردمان آن به تن می‌کردند به شهر سفید شهرت دارد؛ سنتی که تا به امروز نیز ادامه‌دار بوده است. مریدا در ۱۵۴۲ توسط کشورگشایانی که آن را فتح کردند پی‌ریزی شد و دارای خیابان‌هایی شطرنجی بوده که نسبت به سایر شهرهای مکزیک جهت‌یابی در آن بسیار آسان
کاروانسراهای متعددی از دوران کهن ایران وجود دارند که امروز به هتل تبدیل شده اند و می توانند به عنوان اقامتگا‌های بی نظیر مورد استفاده گردشگران قرار گیرند.
ساخت کاروانسراها از دوره صفویه در ایران آغاز شد. از دوره‌ای که شاه عباس یکم تصمیم به بازسازی و احیای جاده ابریشم گرفت. برای احداث آن‌ها از معماران کارکشته‌ای نیز بهره برد، تا جایی که می‌توان شاهکارهایی از معماری ایران را در همین کاروانسراها به وضوح دید. به قدری باشکوه ساخته شده‌اند ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها